Šventiniai renginiai

 
 

Bundantis Čiobiškio dvaras lietuvos centre – atviras jūsų įsimintinoms progoms bei įmonių ar organizacijų šventiniams renginiams.

Dvaro erdvėse galime organizuoti įvairias jūsų šventes, tame tarpe ir vestuvių ar krikštynų oficialią ceremoniją, nes iš dvaro Pievos regima, netoliese baltuoja Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia – tarsi mažas Vilniaus katedros aidas Čiobiškio kaime, mat jos abi projektuotos to paties iškilaus architekto – Lauryno Gucevičiaus.

Drauge su mūsų partneriais ar jūsų pasirinktais tiekėjais pasirūpinsime individualia jūsų švente be rūpesčių!

 
 

Atradę meilę norime ja dalintis su visu pasauliu

 

KVIEČIAME TEIKTI UŽSAKYMUS JŪSŲ VESTUVĖMS
2024 METAMS

 

JŪSŲ ĮKVĖPIMUI PATEIKIAME KELETĄ ŠVENTĖS DEKORAVIMO VARIACIJŲ, KURIŲ GALI BŪTI TIEK, KIEK PIEŠIA JŪSŲ SVAJONĖS!

Vestuvės

Atradę meilę norime ja dalintis su visu pasauliu, norime švęsti ir kurti nepakartojamas akimirkas. Ir neklystume tarę, kad nedaug yra svarbesnių ir įsimintinesnių dienų, nei meileje suporuotų žmonių šventė.

Tik nuoširdžiai suvokdami vestuvių prasmę, didybę ir šilumą
galime išsvajotą nepamirštamą progą paversti tikrove.

Įsivaizduokite save istorija praturtintuose rūmuose, visai ant Neries upės kranto, ar Barboros menėje sklendžiančius erdvėje, papuoštoje taip, kaip visuomet ir svajojote… Įsivaizduokite vejos platybes, linksmybes, šokius ar net patį pokylį jose… O galbūt pajuskite šeimos ir artimiausių draugų sambrūzdį minimaliu klasicizmu praturtintose jaukiose, namus primenančiose erdvėse…

Čiobiškio dvaras, tai meilė – kupina bendros istorijos, šilumos, nuoširdumo ir neužmirštamų akimirkų.

Tekantys Neries ir Musės upių vandenys, simboliškai, nuo santakos pradžios
kuria Jūsų sąjungą bendrystei ir tėkmei kartu.

Leiskite mums tą dieną pabūti Jūsų pasaulio dalimi ir prisidėti įprasminant Jūsų bendro gyvenimo akimirką.

Burgungiškos

Burgundiška yra gili ir galinga spalva, sukelianti stiprias emocijas – nuo aistros ir troškimo iki ambicijų ir ryžto. Tai gali simbolizuoti turtus ir klestėjimą. Burgundiška spalva taip pat turi asociacijų su jausmingumu ir romantika, todėl ji yra populiari romantiškoms progoms.

Šią šventės spalvą gera derinti net su keletu kitų tonų minkštų spalvų, jums panorėjus!

 

Retro

Retro arba “vintažinės” vestuvės poroms siūlo praėjusius dešimtmečius menančią vestuvių šventę. To laiko dešimtmečiai tęsiasi nuo 1920 m. iki 1970 m. Taigi šūkis „vintažinės vestuvės“ yra kiekvienos nuotakos ir jaunikio tema ir leidžia surengti nepaprastas ir unikalias vestuves, paliekančias daug erdvės interpretacijoms.

 

Art Deco

Drąsios geometrinės formos ir jų ryškus ryšys primena mūsų drąsą įžengti į bendrą gyvenimo kelią. Tai kaip šokis į nepažįstamą ateitį, laikantis už rankų su tikėjimu ir viltimi. Klasikos elegancija gali subtiliai persipinti su šiuolaikiškais sprendimais.

 

Romantiškos

Romantika – tai jausmų išreiškimas ir mėgavimasis būti įsimylėjusiu.

Romantiškas dekoro stilius yra su švelniais atspalviais, subtiliu apšvietimu ir daugybe gėlių. Šviežios gėlės yra pagrindinis romantiškų vestuvių elementas, todėl jei mėgstate gėles, šis stilius kaip tik jums.

 

Žalios

Žalia spalva dažniausiai siejama su turtais ir pinigais. Tačiau tai taip pat gamtos spalva, simbolizuojanti gyvybę ir augimą. Nuotakos ją dažnai renkasi, kad reikštų savo meilę gamtai.

 

 

Karalienės Barboros menė

Ratinėje
216 m², iki 150 žmonių

 

Marmurinė salė

Ratinėje
100 m², iki 50 žmonių

 

Salė SOFIJA

Namuose SOFIJA
100 m², iki 60 žmonių

 

Rūmų menė

IRIS VILLA
120 m², iki 60 žmonių

 

Lauko terasa

Pasirinktoje vietoje
72 m², iki 50 žmonių

Kiti renginiai: Konferencijos ir susitikimai | Kultūriniai renginiai | Įgūdžių tobulinimas